Kdo jsme?

Jsme tým, který vám chce dát to nejlepší. Jsme tu pro Vás a chceme abyste odcházeli s pocitem dobře odvedené práce a rádi se k nám vraceli! Každý z trenérů Vám nabízí osobní a pozitivní přístup se kterým se budeme snažit projít celou Vaši cestu až ke stanovenému cíli. Jsme mladý tým, který se snaží jít pořád kupředu. Našim hlavním cílem je dobře odvedená práce, viditelné změny a především Vaše spokojenost.

Co děláme?

Pokud chcete poradit o tom jak se lépe cítit nebo shodit nějaké to kilo, přijďte a my Vám rádi poradíme. Preferujeme individuální přístup. Vyvážená strava a dostatek pohybu je pro každého, kdo se chce cítit dobře, tím nejlepším směrem. Poradíme Vám, jak změnit Vaše stravovací a lifestylové návyky, abyste byli schopni co nejdříve dosáhnout Vašich cílů. Jako trenéři se snažíme stále zdokonalovat a školit v nových oblastech. Většinu školení navštěvujeme v Praze v odborných institutech. Chceme Vám dát to nejlepší a proto jdeme neustále dopředu. Přidejte se k nám a nebojte se změny k lepšímu!

S kým můžete spolupracovat?

Michaela Karbanová
Michaela Karbanová

Sportem žiji už od malička - moderní gymnastika, skoky na trampolíně, lyžování. Fitness je pro mě nyní životní styl. Základem pro mě je, aby se můj klient na tréninku pokaždé něco naučil, máknul si a odcházel s dobrým pocitem.

Více o mně na www.michaela-karbanova.cz

  • Osobní trenérka
  • Výživová specialistka
  • 4 roky v reprezentaci ČR ve skocích na trampolíně

Motto: Motivace je to, díky čemuž začnete. Zvyk je to, díky čemuž v tom budete pokračovat!

Certifikáty a osvědčení