Kdo jsme?

Jsme tým, který vám chce dát to nejlepší. Jsme tu pro Vás a chceme abyste odcházeli s pocitem dobře odvedené práce a rádi se k nám vraceli! Každý z trenérů Vám nabízí osobní a pozitivní přístup se kterým se budeme snažit projít celou Vaši cestu až ke stanovenému cíli. Jsme mladý tým, který se snaží jít pořád kupředu. Našim hlavním cílem je dobře odvedená práce, viditelné změny a především Vaše spokojenost.

Co děláme?

Pokud chcete poradit o tom jak se lépe cítit nebo shodit nějaké to kilo, přijďte a my Vám rádi poradíme. Preferujeme individuální přístup. Vyvážená strava a dostatek pohybu je pro každého, kdo se chce cítit dobře, tím nejlepším směrem. Poradíme Vám, jak změnit Vaše stravovací a lifestylové návyky, abyste byli schopni co nejdříve dosáhnout Vašich cílů. Jako trenéři se snažíme stále zdokonalovat a školit v nových oblastech. Většinu školení navštěvujeme v Praze v odborných institutech. Chceme Vám dát to nejlepší a proto jdeme neustále dopředu. Přidejte se k nám a nebojte se změny k lepšímu!

S kým můžete spolupracovat?

Michaela Karbanová
Michaela Karbanová

Sportem žiji už od malička - moderní gymnastika, skoky na trampolíně, lyžování. Fitness je pro mě nyní životní styl. Základem pro mě je, aby se můj klient na tréninku pokaždé něco naučil, máknul si a odcházel s dobrým pocitem.

Více o mně na www.michaela-karbanova.cz

  • Osobní trenérka
  • Výživová specialistka
  • 4 roky v reprezentaci ČR ve skocích na trampolíně

Motto: Motivace je to, díky čemuž začnete. Zvyk je to, díky čemuž v tom budete pokračovat!

Certifikáty a osvědčení

Pavel Panaš
Pavel Panaš

Je mi 34 let a kormě volnočasových aktivit a práce se především věnuji své rodině, která je pro mě vždy na prvním místě.

Od školky se věnuji sportu, kdy to byl, jak jinak, než fotbal. V patnácti letech jsem okusil florbal, který se následně stal mou srdeční záležitostí na dalších patnáct let mého života. Vše se točilo okolo tohoto děravého míčku a já zapomněl, že život má, kromě této vášně, co nabídnout. Dalo by se říci, že jsem zakrněl ve víru jedné aktivity a na další osobnostní či sportovní rozvoj zkrátka nebyl čas, energie, chuť …, vlastně už si ani nevzpomenu, kolik výmluv jsem měl.

Zlom přišel ve chvíli, kdy mě takový to životní postoj zavedl do fáze, kam také tento jednostranný život směřoval. Byl jsem duševně i fyzicky vyčerpaný, s 30 kg nadváhy a stále nemocný či zraněný. Ale bylo jen na mě, zdali budu nečině přihlížet takovému to osudu, nebo také s tím něco začít dělat.

Začal jsem se věnovat osobnostnímu rozvoji, studiu a také fitness. Celkové jsem změnil stravovací návyky, pohyb a výsledkem byl úbytek 26 kg na váze, poklesem tělesného tuku z 36 % na 16% a hlavně jsem touto změnou uzdravil tělo i mysl.

Trénování a poradenstvím ve stravě se věnuji dva roky a díky tomu mám příležitost dát něco ze svého úsilí na zpět a podělit se o své zkušenosti, znalosti a o mou motivaci s ostatními, kteří také chtějí být lepším a hlavně zdravějším člověkem. Naučil jsem, že když něco chci, jdu za tím. Nikdo Vám nedá to, co můžete dát sobě jen Vy. Neexistují výmluvy, neexistuje TEN správný moment, jste to jen a jen Vy! Jen Vy rozhodujete, kdy TEN správný moment má nastat a je to třeba už dnes!

Nikol Krhutová

Už od dětství ve mně vzbuzovaly zájem pohybové schopnosti lidského těla, schopnost jeho adaptace a díky jedné z babiček také bylinky. Asi proto jsem stihla vyzkoušet různé typy pohybu od baletu, jógy přes volejbal až po box. Vztah k přírodě s mým zájmem o lidské tělo se nejvíce projevil asi v těhotenství, kdy jsem se docela intenzivně začala zajímat o fytoterapii, gemmoterapii, aromaterapii, reflexní terapii a také somatické příčiny nemocí.

Naďa Bártková

Sport hrál v mém životě obrovskou roli od malička. V 10ti letech jsem začala se skoky na trampolíně a závodění v tomto sportu mi vydrželo až do 18ti let, kdy jsem kvůli studiu v Brně trampolínu opustila. Podařilo se mi školu zdárně dokončit a ve volném čase jsem si hledala nový koníček. Tím se stalo fitness. Zpočátku jen pro svou osobní potřebu jsem navštěvovala různé školení a workshopy. Později mě to chytlo natolik, že jsem si udělala kurz osobního trenéra a několik školení od TRX, přes core, powerplate, nakonec i několik přednášek ohledně stravování a suplementace. Poslední absolvovaný kurz mám čerstvě z konce října - cvičení pro těhotné a po porodu. V mezidobí jsem se ještě stihla vrátit ke své celoživotní lásce - skokům na trampolíně. Sport mě baví, baví mě i práce s lidmi, sledovat jejich pokroky a odhodlání, komunikace s nimi ať již na skupinových lekcích či při osobním tréninku.

Z našeho Instagramu