Jedná se o 3 měsíční spolupráci. V této ceně je zahrnut protokol, který Vás povede celkovým životním stylem zaměřeným na zdraví. V dnešní době už nejsme to co jíme, ale to co dokážeme strávit. Od každého člověka chceme vědět celý jeho přiběh a hledáme příčiny problémů, které následně řešíme pomocí úpravy životního stylu, suplementace, užitím bylin či alternativní medicíny. Dále zahrnuje vstupní konzultaci, další konzultace případné změny plánu v průběhu spolupráce.

Jedná se o 3 měsíční spolupráci. Tento program Vás seznámí s nejvíce efektivními metodami spalování tuků. V ceně je také zahrnut protokol, který Vás provede celkovým zdravým životním stylem. Vstupní a další konzultace případné změny plánu v průběhu spolupráce. Vhodná doporučení ohledně tréninku a dalších pohybových aktivit.

Cílem tohoto programu je se navzájem vyhecovat k co nejlepším výkonům ve skupinách. Budete mít k dispozici všechno. Informace ohledně výživy, tréninku a celkového životního stylu. Tento program je určen pro klienty, kteří si nemohou dovolit osobního trenéra, necítí se ve svém těle dobře a svůj problém chtějí efektivně řešit. Budeme se těšit na spolupráci.

Co dostanu v rámci programu?

  • protokol Zdravý životní styl
  • 3x týdně 55ti minutový tuk spalovací trénink (12 tréninků za měsíc)
  • konzulatce ohledně Vaší individuality a sledování výsledků každý měsíc

Je trénink, šitý přímo na míru Vám. Zajímáme se o celý Váš příběh, analyzujeme ho a bereme v potaz Vaše možnosti, schopnosti a celkový zdravotní stav.

Skupinová lekce je forma tréninku pro maximální počet 8 osob. Instruktor tak má čas, se všem cvičencům věnovat a není zde riziko, že si ublížíte nebo budete dělat cviky špatně. Rozvrh lekcí najdete v sekci Kalendář tréninků, rezervovat lekci si můžete v našem klientském systému.

Z našeho Instagramu